Thursday, July 28, 2011

Wstępik

Zgodnie z założeniem, postanowiłam przemyśleć sprawę nowego bloga. Muszę powiedzieć, że podoba mi się na blogspocie i nie wiem czy chcę dłużej zostawać na moim starym koncie. Jest tylko jeden problem z założeniem tego bloga - przepadnie mi tutaj całe archiwum. I choć mogę oczywiście przekleić tu ręcznie wszystkie notki, to jednak nie zostanie zachowana chronologia (a blog już parę miesięcy ma). Tak więc zobaczę co chcę z tym fantem zrobić. Jak Wam się podoba nowy wygląd?

8 comments:

 1. O_O - o wiele ładniej niż na poprzednim blogu! Szata przepiękna, podoba mi się kolorystyka, jakoś tak... wyraźniej to wygląda.

  Potraktuj nowy blog jako kontynuację poprzedniego, daj gdzieś adres, żeby ludzie mogli tam zaglądać. Nie wywalaj tamtego, ani nie przenoś nic.

  (^3^)

  ReplyDelete
 2. Dzięki Sorbetku :* Tak właśnie sobie myślałam, że szata graficzna jest ważna dla wielu czytelników - ba, nawet dla mnie jest ważna! - i sensowniej byłoby ją nieco uprzyjemnić. Jak zwykle dzięki za konstruktywny komentarz :)

  ReplyDelete
 3. literki trochę małe, okularnik narzeka:)

  ReplyDelete
 4. Staram się jak mogę, chwilowo znalazłam takąa opcję, ale idealnie by było gdybym mogła w przyszłości zmienić czcionkę na jakąś bardziej spersonalizowaną. No ale jak wiesz, ja się dopiero z tym oswajam i uczę tu. Mam nadzieję, że choć trochę pomogło.

  ReplyDelete
 5. świetna decyzja :) Podpisuję się pod słowami Sorbet - namiary na poprzedniego bloga tu zostawić (absolutnie nie usuwać tamtego!) i zacząć działać w nowym miejscu...
  Czekam na nowe wpisy ;)

  ReplyDelete
 6. Cathy, moje kosmetykowe góru zawitało na mojego bloga ;) Bardzo miło Cię tu widzieć. Regularnie podczytuję Twojego bloga oraz oglądałam Twoje propozycje makijażu na wątku mineralnym - coś pięknego, naprawdę. Przez Ciebie też złożyłam zamówienie na Luśce ;) Gratuluję pojawienia się na jej stronie tak swoją drogą, czulam się bardzo dumna jak znalazłam link do Twojej strony tam. I dziękuję za rady dotycząace bloga, bardzo pomocne.

  ReplyDelete
 7. O matko, miało być o czywiście gUrU!!

  ReplyDelete
 8. :))) Spokojnie, ani GÓRU ani GURU ze mnie żadne, a drobne błędy zdarzają się nam wszystkim :)
  Zawitałam już dawno temu, bo podglądałam Twoje posty w czytniku RSS, więc byłam na bieżąco, tylko niestety, brak czasu u mnie powoduje, że nie mogę się udzielać wszędzie, gdzie bym chciała, nad czym niezmiennie i niezmiernie ;) ubolewam ;)
  Dziękuję Ci ogromnie za przesympatyczne słowa i jeszcze raz - mam nadzieję na regularne wpisy, bo blogi o takiej tematyce jak Twoja szczególnie mocno przyciągają moją uwagę ;)

  ReplyDelete

Zaglądasz? Podziel się opinią! :)

Serdecznie dziękuję za każdy komentarz. Wszystkie uważnie czytam i zazwyczaj odpowiadam pod postem gdzie zostały zostawione. Jednocześnie proszę o niezostawianie komentarzy promująacych własnego bloga - naprawdę istnieją lepsze miejsca na reklamę.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...